Sony LinkBuds WF-L900
Відео 19Фото 27 |
Sony LinkBuds WF-L900 |
|
Sony LinkBuds WF-L900 - це нові бездротові навушники від Sony з унікальним дизайном. Замість звичних вушних вкладишів у них використовується незвичайна схема у вигляді кільця з отвором, що міститься поверх вушного каналу користувача. Основна частина корпусу містить мікрофон, а половинка у вигляді бублика знаходиться поверх вушного каналу користувача. Конструкція, що вийшла, відноситься до відкритого типу, тому замість традиційного шумоподавлення в Sony навпаки акцентують увагу на прозорому режимі, з яким ви чутимете все, що відбувається навколо.
Навушники Sony LinkBuds WF-L900 належать до верхнього цінового сегменту та створені для поціновувачів якісного звуку, які люблять експериментувати з незвичайними гаджетами. Зокрема, просунута начинка навушників підтримує фірмовий цифровий механізм удосконалення звуку (DSEE), який відновлює музику після цифрового стиснення, забезпечуючи оригінальне звучання улюблених композицій.
Інтегрований процесор V1 від Sony відтворює найдрібніші деталі музики з мінімальними спотвореннями, забезпечуючи справжнє звучання. А спеціальний кільцевий драйвер передає насичений, збалансований звук завдяки високочутливій мембрані. Управління навушниками здійснюється за допомогою за допомогою подвійного або потрійного дотику перед вухом, торкатися самих навушників необов'язково.
Крім цього навушники дружать з усіма популярними помічниками (Alexa, Siri, Google Assistant) і підтримують управління голосом. Вбудований Bluetooth приймач тримає стабільне з'єднання на відстані до 10 метрів від смартфона, планшета, ноутбука або іншого джерела сигналу. Заявлений виробником час автономної роботи може сягати 5.5 годин. Для заряджання та транспортування навушників передбачений стильний кейс-заряджання, який може продовжити час роботи навушників до 17.5 годин. Плюс до всього дітище Sony товаришує із швидкою зарядкою і за 10 хвилин може відновити до 90 хвилин безперервної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony LinkBuds WF-L900
Усі ціни 14 →Навушники Sony WF-L900 Linkbuds (WFL900W.CE7) White | 5 999 грн. |
Sony Sony LinkBuds Grey | 6 999 грн. |
Навушники TWS Sony LinkBuds WF-L900 Grey (WFL900H.CE7) | 6 999 грн. |
Sony LinkBuds White (WFL900W.CE7) | 6 390 грн. |
Гарнітура SONY LinkBuds WF-L900 Grey (WFL900H.CE7) | 9 999 грн. |
Дуже понравився форм-фактор, просто неймовірно круті та головне зручні!
цілий 5 пар фіксаторів для вуха; коли вставляєш, у вухо, то майже не підчувається блокування зовнішніх шумів, для мене це плюс, мені таке подобається; гарні мікрофони; автономність; прикольна можливість керування за допомогою жестів Wide area tap; Звук - для мене це було очікувано, що звук, це не сильна їх сторона, але він і не супер поганий; Давай Зацінимо: користуюся Sony LinkBuds WF-L900 менше місяця |
Дуже хороші навушники зручні для різних людей. Жодних притензій до них дуже задоволений. Але є один мінус дорогі але це цього стоїть Зручні, незвичайні, компактні Лише 17 годин разом з кейсом а так все ок hjk Neckto: користуюся Sony LinkBuds WF-L900 менше місяця |
Більш детально розповівши у відео - https://youtu.
be/6tpE5uDtghU