Комп'ютерне крісло Special4you Kroz (E5531)
Відео 1Фото 14 |
Special4you Kroz |
|
Порівняно недороге і комфортне геймерське крісло для тривалої роботи за комп'ютером та багатогодинних ігрових сесій. Обладнано високою спинкою з можливістю регулювання ступеня жорсткості гойдання, підлокітниками з змінним кутом нахилу і довговічним газліфтом. Має зручне сидіння з розмірами 520х500 мм, розрахована на користувачів середнього зросту з вагою до 120 кг. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для широкого кола економних споживачів.
Яскравий зовнішній дизайн напевно сподобається молодіжної аудиторії. Геймерське крісло Special4you Kroz можна швидко налаштувати під конкретні анатомічні особливості людини. Висока спинка анатомічної форми може відхилятися на заданий кут і ефективно підтримувати поперек/плечовий пояс, знімаючи частину навантаження з хребта і зменшуючи напругу в шиї. Висота сидіння настроюється в межах від 47 до 57 см, що допомагає підібрати оптимальне положення ніг і розвантажити колінні суглоби. Стійка пятилучевая хрестовина з прогумованими роликами забезпечує повну свободу пересування, даючи змогу м'яко переміщатися по будь-якому покриттю без слідів і подряпин. Комплектується поперековим валиком і подушкою-підголовником.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Купити Special4you Kroz
Геймерське крісло Special4you Kroz чорне з помаранчевим (E5531) | 5 069 грн. |
Крісло Special4You Kroz black/red E5531 | 4 270 грн. |
Крісло офісне Special4You Kroz black/red | 5 371 грн. |
Комфортабельну посадку при тривалих посиденьках перед екраном монітора або ноутбука має забезпечити ергономічне крісло Special4you Kroz. Це продукт базової цінової категорії, призначений для кола економних споживачів.
Комфортабельна посадка
У моделі застосовується профільоване сидіння та висока спинка правильної анатомічної форми. Спинка виробу може відхилятися на необхідний кут, також доступна функція гойдання в кріслі, реалізована за допомогою механізму Tilt. Основа Special4you Kroz — п'ятипроменева хрестовина із пластику, обладнана прогумованими роликами для забезпечення свободи пересування.
Дизайн та ергономіка
Оббивка біля крісла тканинна. Вона поєднує чорну гамму кольорів з помаранчевими вставками. Подібний дизайн припаде до смаку молодіжної аудиторії. Висота сидіння у моделі налаштовується в діапазоні 47-57 мм, що дозволяє підібрати найбільш правильне положення ніг та розвантажити колінні суглоби. На додачу крісло обладнали підлокітниками, що відкидаються, із змінним кутом нахилу. У багатьох екземплярах моделі кріплення підлокітників нерідко ламається — принаймні цей конструктивний недолік відзначають у відгуках до крісла.
Допоміжні аксесуари
До крісла часто додаються валик поперекової підтримки та подушка під голову з кріпленням у отвори верхньої частини спинки. Однак наявність комплектації допоміжних аксесуарів необхідно уточнювати безпосередньо у продавця виробу на етапі узгодження замовлення. Неприємні сюрпризи у такому разі будуть виключені.