Литий диск SPORTMAX RACING SR9320 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 4 289 до 6 165 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING SR9320 1
Характеристики
SPORTMAX RACING SR9320 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING SR9320 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
Диски Sportmax Racing SR9320 7x17 5x114,3 ET40 DIA67,1 (GP) | 5 052 грн. |
Sportmax Racing 9320 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) GMP | 4 669 грн. |
Sportmax Racing SR-9320 7x17 5x114.3 ET40 DIA67.1 BP | 4 720 грн. |
SPORTMAX RACING Легковий диск SPORTMAX RACING SR 9320 BP R17 W7 PCD5x114.3 | 5 029 грн. |
Sportmax Racing SR-9320 7x17 5x114.3 ET40 DIA67.1 BP | 4 653 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі