Литий диск Replica CT2250 7x17/5x114,3 ET45 DIA60,1
від 4 478 до 5 561 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica CT2250 2
Характеристики
Replica CT2250 7x17/5x114,3 ET45 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT2250 7x17/5x114,3 ET45 DIA60,1
Сортувати
Replica CT-2250 7,0x17/5x114,3 D60,1 ET45 HS | 4 573 грн. |
Диски Replica Tayota (CT2250) 7x17 5x114,3 ET45 DIA60,1 (HS) | 4 478 грн. |
Replica CT2250 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1) HS | 5 224 грн. |
Replica CT2250 7x17 5x114.3 ET45 DIA60.1 HS | 4 856 грн. |
Replica CT2250 7x17 5x114.3 ET45 DIA60.1 HS | 5 478 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі