Біти / торцеві голівки Stanley 1-68-786
Stanley 1-68-786 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-68-786
Усі ціни 12 →STANLEY 1-68-786 | 368 грн. |
Бита двухсторонняя Stanley с шестигранным хвостовиком 1/4 под шлицы Pz1 и | 368 грн. |
Біта двосторонняя Stanley Pz1 і Pz2, довжина 60 мм, 10 шт 1-68-786 | 368 грн. |
Бита Pozidriv Stanley 1/4" PZ1 и PZ2 10шт (1-68-786) | 368 грн. |
Біта двостороння з шестигранним хвостовиком 1/4 під шліци Pz1 і Pz2 довжин | 368 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →