Біти / торцеві голівки Stanley 0-68-012
Відео 6Фото 6 |
Stanley 0-68-012 |
|
Подовжувач двосторонній, його можна використовувати як торцеву голівку на 6 і 8 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-68-012
Усі ціни 30 →Отвертка Stanley 6 Way со сменными битами 6 в 1 0-68-012 | 239 грн. |
Викрутка Stanley 6 Way + три біти 0-68-012 | 239 грн. |
Отвертка с набором бит Stanley "6 Way" 7шт. (0-68-012) | 239 грн. |
Викрутка Stanley 6 Way, бітотримач 1/4", двосторонній трубчастий ключ, дво | 238 грн. |
Викрутка - набір 6 Way з трьома змінними бітами STANLEY 0-68-012 | 239 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →