Ящик для інструменту Stanley 1-92-905
Фото 10 |
Stanley 1-92-905 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-92-905
Усі ціни 13 →STANLEY 1-92-905 | 1 096 грн. |
Ящик Jumbo, розміри 394x254x178 мм STANLEY 1-92-905 | 1 096 грн. |
Ящик Stanley Jumbo, 394x254x178 мм 1-92-905 | 1 096 грн. |
Ящик для инструмента Stanley "Jumbo" (1-92-905) | 1 096 грн. |
Ящик для инструментов Stanley Jumbo 1-92-905 | 1 096 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Stanley 1-92-905
Ціни на Stanley 1-92-905 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-92-905 | від 1 095 грн. | 13 пропозицій | ||
Stanley 1-92-906 | від 1 155 грн. | 5 пропозицій | ||
Stanley 1-92-908 | від 2 004 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →