Смартфон Tecno Pop 5 LTE 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 23Фото 13 |
Tecno Pop 5 LTE 32 ГБ / 2 ГБ
32 ГБ / 2 ГБ32 ГБ / 3 ГБ
2021 рікPop (бюджетні)
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:2 модулі, 8 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Pop 5 LTE 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 20 →Смартфон TECNO POP 5 LTE/BD4a 32+2 Ice Blue 4895180777387 | 3 299 грн. |
Tecno TECNO POP 5 LTE (BD4a) 2/32Gb 2SIM Deepsea Luster 4895180777394 | 2 999 грн. |
Tecno POP 5 LTE BD4a 2/32GB Ice Blue (4895180777387) STH0011989 | 3 699 грн. |
Смартфон Tecno POP 5 LTE (BD4a) 2/32Gb 2SIM Ice Blue (4895180777387) POP 5 | 3 643 грн. |
Tecno POP 5 LTE BD4a 2/32Gb Turquoise Cyan | 3 649 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tecno Pop 5 LTE
Ціни на Tecno Pop 5 LTE |
---|---|---|---|---|
Tecno Pop 5 LTE 32 ГБ / 2 ГБ | від 2 999 грн. | 20 пропозицій | ||
Tecno Pop 5 LTE 32 ГБ / 3 ГБ | від 2 799 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →