Смартфон Tecno Pova 5 128 ГБ
Відео 8Фото 6 |
Tecno Pova 5 128 ГБ
128 ГБ256 ГБ
Екран:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:218 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Pova 5 128 ГБ
Усі ціни 19 →Смартфон TECNO POVA 5 (LH7n) 6.78" 8/128GB, 2SIM, 6000mAh, Mecha Black 489 | 6 999 грн. |
Смартфон Tecno Pova 5 (LH7n) 8/128Gb Amber Gold (UA UCRF) | 6 435 грн. |
Tecno POVA-5 (LH7n) 8/128GB Amber Gold моб101415 | 7 899 грн. |
Смартфон Tecno Pova 5 (LH7n) 8/128Gb Amber Gold (UA UCRF) | 6 318 грн. |
Смартфон TECNO POVA 5 (LH7n) 6.78" 8/128GB, 2SIM, 6000mAh, Amber Gold(4894 | 6 599 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tecno Pova 5
Ціни на Tecno Pova 5 |
---|---|---|---|---|
Tecno Pova 5 128 ГБ | від 6 199 грн. | 19 пропозицій | ||
Tecno Pova 5 256 ГБ | від 6 999 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →