Смартфон Tecno Pova 5 256 ГБ
Відео 8Фото 7 |
Смартфон-середнячок з цікавим оформленням задньої панелі в такому собі стилі hi-tech. Попереду користувача зустрічає великокаліберний IPS-екран 6.78-дюймової розмірності по діагоналі, картинка на якому транслюється в роздільній здатності 2460х1080 пікселів, а частота її оновлення досягає 120 Гц. У штурвала моделі поставили восьмиядерний чіпсет MediaTek Helio G99, що підкріплюється 8 ГБ «оперативки» LPDDR4x та внутрішнім сховищем даних на 256 ГБ.
Слот розширення в конструкції апарату теж є, причому для встановлення microSD-картки не доведеться жертвувати другою "симкою". Tecno Pova 5 256GB добре підійде як для виконання повсякденних завдань, так і для невибагливих мобільних геймерів. Роздільна здатність провідного сенсора подвійної основної камери на борту смартфона становить 50 МП. Для селфі-кадрів та відеозв'язку передбачається використовувати 8 МП фронталку з об'єктивом у острівній дірочці екрану. Також апарат «очипували» NFC-модулем, озброїли бічним дактилоскопічним сканером і енергоємною акумуляторною батареєю на 6000 мАгод. В ході процедури провідної заправки потужністю до 45 Вт батарею можна зарядити з нуля наполовину буквально за 21 хв.
Купити Tecno Pova 5 256 ГБ
Усі ціни 21 →TECNO POVA 5 (LH7n) 8/256ГБ Amber Gold | 8 499 грн. |
Смартфон TECNO POVA 5 (LH7n) 8/256GB Amber Gold 4894947000461 | 8 499 грн. |
Смартфон Tecno Pova 5 (LH7n) 8/256Gb Amber Gold (UA UCRF) | 7 646 грн. |
Tecno POVA-5 (LH7n) 8/256GB Mecha Black | 8 499 грн. |
Смартфон Tecno Pova 5 (LH7n) 8/256Gb Amber Gold (UA UCRF) | 7 507 грн. |
Модификації Tecno Pova 5
Ціни на Tecno Pova 5 |
---|---|---|---|---|
Tecno Pova 5 128 ГБ | від 6 199 грн. | 22 пропозиції | ||
Tecno Pova 5 256 ГБ | від 6 999 грн. | 21 пропозиція |