Кухонний ніж Arcos 612300
Arcos 612300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 612300
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos для удаления сердцевины яблока 75 мм (612300) 612300 | 306 грн. |
Кухонний ніж Arcos для видалення серцевини яблука 75 мм (612300) 612300 | 263 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos для видалення серцевини яблука 75 мм (612300) 612 | 263 грн. |
Ніж карбовочний для яблука нержавіюча сталь L 75 мм Arcos FD-612300 | 316 грн. |
Ніж для видалення серцевини яблука Arcos із лезом із нержавіючої сталі 7.5 | 339 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 612300:
- Вага — 54 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →