Вок Tefal Robusto E2491944 28 см чорний
Фото 6 |
Tefal Robusto E2491944 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Robusto E2491944 28 см чорний
Усі ціни 11 →TEFAL ROBUSTO E2491944 | 1 575 грн. |
TEFAL ROBUSTO E2491944 | 1 567 грн. |
Сковорода ВОК TEFAL Robusto 28см, чорний (E2491944) | 1 399 грн. |
Сковорода Вок Tefal Robusto, 28см, алюминий, бакелит, черный E2491944 | 1 340 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →