Сковорідка Tefal So Recycled C2910632 28 см
Фото 6 |
Tefal So Recycled C2910632 |
|
Виготовлений із 100% переробленого алюмінію для зниження вмісту вуглецю на 90%. Антипригарне покриття Titanium Pro. Індикатор Thermo-Spot стає повністю червоним, коли посуд досягає ідеальної температури для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Tefal So Recycled C2910632
Ціни на Tefal So Recycled C2910632 |
---|---|---|---|---|
Tefal So Recycled C2910232 20 см | від 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Tefal So Recycled C2910432 24 см | від 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Tefal So Recycled C2910632 28 см | від 1 199 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →