Сковорідка Tefal Emotion L8970674 28 см
Фото 3 |
Tefal Emotion L8970674 24 см28 см |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Emotion L8970674 28 см
Сковорода Tefal Ingenio Emotion 28 см L8970674 | 1 299 грн. |
Tefal L8970674 Ingenio Emotion 28 см L8970674IngenioEmotion28см | 1 299 грн. |
Сковорода Tefal Ingenio Emotion 28 см (L8970674) | 1 299 грн. |
Модификації Tefal Emotion L8970674
Ціни на Tefal Emotion L8970674 |
---|---|---|---|---|
Tefal Emotion L8970474 24 см | від 1 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Tefal Emotion L8970674 28 см | від 1 299 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →