Сотейник Tefal Hard Titanium Pro G2883732 28 см чорний
Фото 5 |
Tefal Hard Titanium Pro G2883732 |
|
Індикатор Thermo-Signal показує оптимальну температуру для приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Hard Titanium Pro G2883732 28 см чорний
Сотейник Tefal Hard Titanium Pro 28 см з кришкою G2883732 | 2 599 грн. |
Tefal G2883732 Hard Titanium ON 28 см с кр G2883732HardTitaniumON28смскр | 2 599 грн. |
Сотейник Tefal Hard Titanium, On 28 см з кришкою (G2883732) | 2 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →