Сковорідка для млинців Tefal Start&Cook C2723853 25 см чорний
Tefal Start&Cook C2723853 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Start&Cook C2723853 25 см чорний
Усі ціни 14 →TEFAL START&COOK C2723853 | 1 053 грн. |
Сковорода для млинців Tefal Start&Cook 25 см C2723853 | 899 грн. |
TEFAL START&COOK C2723853 | 1 048 грн. |
Сковорода для млинців TEFAL Start&Cook, 25см, чорна (C2723853) | 899 грн. |
Сковорода для блинов Tefal Start and Cook 25 см черный C2723853 | 899 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →