Кухонна мийка Teka Forlinea 40.40 RS15 440x500 клапан (115000019)
Фото 5 |
Teka Forlinea 40.40 RS15 |
|
Мийка має звукоізоляцію на чаші. Зроблена з нержавіючої сталі PureLine
Отвори для змішувача вказані на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Forlinea 40.40 RS15 440x500 клапан
Усі ціни 8 →Кухонна мийка Teka ForLinea RS15 40.40 полірована 115000019 | 11 264 грн. |
Teka FORLINEA 40.40 | 11 264 грн. |
Мийка для кухні Teka FORLINEA RS15 40х40 Auto, метал (115000019) 115000019 | 11 264 грн. |
Teka FORLINEA 40.40 115000019 | 11 264 грн. |
TEKA FORLINEA RS15 | 10 947 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Teka Forlinea 40.40 RS15
Ціни на Teka Forlinea 40.40 RS15 |
---|---|---|---|---|
Teka Forlinea 40.40 RS15 440x500 клапан | від 10 947 грн. | 8 пропозицій | ||
Teka ForLinea RS15 50.40 115000018 540x500 (1 мм) | від 10 702 грн. | 5 пропозицій | ||
Teka ForLinea 50.40 RS15 115000017 540x500 клапан | від 19 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →