Кухонна мийка Teka Stylo 2B 828x485
Teka Stylo 2B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Stylo 2B 828x485
Усі ціни 10 →Кухонна мийка Teka STYLO 2B Мікротекстура 11107038 | 4 283 грн. |
Teka Teka Stylo 2В (11107038) 11107038 | 4 283 грн. |
Мийка Teka Stylo 2B 11107038 | 4 283 грн. |
Teka STYLO 2B | 4 283 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі Teka STYLO 2B 11107038 | 4 283 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →