Кухонна мийка Teka Diamond 86 RS15 1B 1D 860x510
Фото 11 |
Teka Diamond 86 RS15 1B 1D |
|
Зверху на мийці встановлено загартоване скло товщиною 8 мм з фацетованим краєм. В комплекті звукопоглинальний ущільнювач SilentSmart, який поглинає 50% шуму. Зроблена з нержавіючої сталі PureLine
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Diamond 86 RS15 1B 1D 860x510
Усі ціни 38 →Кухонна мийка Teka Diamond RS15 1B 1D 86 сірий камінь 115100021 | 18 364 грн. |
Teka Teka DIAMOND 1B 1D 86 WH (115100012) | 18 247 грн. |
Мийка Teka Diamond 1B 1D 86 115100012 | 18 247 грн. |
Мийка Teka DIAMOND 1B 1D 86, біла (115100012) | 18 247 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі Teka DIAMOND 1B 1D 86, біла 115100012 | 18 247 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →