Кухонна мийка Teka BE 39 390x390
Teka BE 39 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka BE 39 390x390
TEKA BE O 39 10125006 | 3 558 грн. |
Кухонна мийка Teka BE Ø 39 10125006 | 3 345 грн. |
Сталева мийка Teka BE 39 10125006 полірована | 3 558 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →