Кухонна мийка Teka Square 50.40 TG 540x440
Фото 13 |
Teka Square 50.40 TG |
|
Стійкість до подряпин і високих температур.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Square 50.40 TG 540x440
Усі ціни 40 →Teka Teka SQUARE 50.40 TG (115230023) | 7 496 грн. |
Мийка Teka Square 50.40 TG 115230020 | 7 496 грн. |
Teka SQUARE 50.40 TG | 7 496 грн. |
Мийка гранітна Teka Square 50.40 TG 115230020 чорний | 7 496 грн. |
Мийка гранітна Teka SQUARE 50.40 TG крем 115230023 | 7 496 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →