Кухонна мийка Teka Universe Max 50 T-XP 1B 1D 790x500
Фото 9 |
Teka Universe Max 50 T-XP 1B 1D |
|
Не монтувати мийку впритул до стіни або іншому модулю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Universe Max 50 T-XP 1B 1D 790x500
Усі ціни 21 →Кухонна мийка Teka Universe 50 1B 1D MAX мікротекстура 115110030 | 3 979 грн. |
Teka Teka UNIVERSE 50 1B 1D MAX (115110020) Полірована | 3 832 грн. |
Мийка Teka Universe 50 1B 1D MAX 115110020 | 3 832 грн. |
Teka UNIVERSE 50 1B 1D MAX | 3 979 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі Teka UNIVERSE 50 1B 1D MAX 115110030 мікротексту | 3 979 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →