Кухонна мийка Teka Universe 80 T-XP 2B 790x500
Фото 6 |
Teka Universe 80 T-XP 2B |
|
Мийка має звукоізоляцію на чаші. Зроблена з нержавіючої сталі PureLine
Не монтувати мийку впритул до стіни або іншому модулю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Universe 80 T-XP 2B 790x500
Усі ціни 13 →Кухонна мийка Teka Universe 80 B 115040011 | 3 920 грн. |
Teka Teka UNIVERSE 80 2B (115040011) Мікротекстура | 3 920 грн. |
Мийка Teka Universe 80 T-XP 2B 115040011 | 3 920 грн. |
Teka UNIVERSE 80 2B | 3 920 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі Teka UNIVERSE 80 2B 115040011 | 3 920 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →