Бойлер Tesy BelliSlimo GCR 802722 E31 EC
Відео 1Фото 4 |
Tesy BelliSlimo GCR 802722 E31 EC |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesy BelliSlimo GCR 802722 E31 EC
Бойлер Tesy BelliSlimo GCR 802722 E31 EC 304552 | 11 568 грн. |
Водонагрівач Tesy GCR 802722 E31 EC | 16 776 грн. |
Водонагрівач Tesy GCR 802722 E31 EC GCR802722E31EC | 13 558 грн. |
Водонагрівач Tesy BelliSlimo 65 л, мокрий ТЕН 2,2 кВт (GCR802722E31EC) 304 | 13 097 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tesy BelliSlimo GCR 802722 E31 EC
Ціни на Tesy BelliSlimo GCR 802722 E31 EC |
---|---|---|---|---|
Tesy BelliSlimo GCR 302712 E31 EC | від 8 528 грн. | 4 пропозиції | ||
Tesy BelliSlimo GCR 502722 E31 EC | від 10 293 грн. | 5 пропозицій | ||
Tesy BelliSlimo GCR 802722 E31 EC | від 11 568 грн. | 4 пропозиції | ||
Tesy BelliSlimo GCR 1002722 E31 EC | від 12 300 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →