Ігровий маніпулятор ThrustMaster Ferrari F1 Wheel Add-On
Відео 21Фото 6 |
ThrustMaster Ferrari F1 Wheel Add-On Ferrariбез бази |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ThrustMaster Ferrari F1 Wheel Add-On
Усі ціни 6 →Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On (4160571) 4160571 | 6 399 грн. |
Руль Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On (4160571) | 6 409 грн. |
Кермо Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On (4160571) | 7 999 грн. |
ThrustMaster Ferrari F1 (2960729) | 9 880 грн. |
ThrustMaster Ferrari F1 (2960729) | 10 168 грн. |
Знімне кермо Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On (4160571) 4160571 | 7 944 грн. |
Хороше кермо для початківців. Підходить до баз трастмайстер 300/500/gt-t. Але обов'язково купіть рукавички для нього, щоб не пошкодити шкіру на руках. - Зручне розташування кнопок
- хороший хват - вага - Коліщатка покращують ергономіку - гучне перемикання передач за допомогою підкермових пелюсток
- на пс4 не всі кнопки активні (зазвичай просто дублюються) користуюся ThrustMaster Ferrari F1 Wheel Add-On місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ігрового маніпулятора ThrustMaster Ferrari F1 Wheel Add-On:
- Точна копія гоночного керма Ferrari Formula 1 2011
- Для використання керма необхідно наявність ThrustMaster T500 RS
РекомендуємоПорівняти в таблиці →