Струбцина Yato YT-6449 300 мм
Yato YT-6449 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6449 300 мм
Усі ціни 6 →Струбцина F-образная Yato 300мм (YT-6449) | 677 грн. |
Струбцина столярна YATO 300 x 120 мм (YT-6449) | 658 грн. |
Струбцина КованаТип(F)Столярна Ручна L= 300 мм, h= 120 мм YATO YT-6449 | 763 грн. |
Струбцина YATO 120x300мм (YT-6449) | 576 грн. |
Струбцина столярна YATO 300 x 120 мм (YT-6449) | 765 грн. |
Струбцина YATO F-подібна 300 Х 120 мм (YT-6449) | 663 грн. |
Модификації Yato YT-6449
Ціни на Yato YT-6449 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6449 300 мм | від 576 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-6450 500 мм | від 650 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-6451 800 мм | від 938 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-6452 1000 мм | від 1 056 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6453 1200 мм | від 1 243 грн. | 2 пропозиції | ||
Yato YT-6454 1500 мм | від 1 485 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →