Литий диск Tomason AR1 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA72,6
Відео 1Фото 7 | від 9 700 до 11 581 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Tomason AR1 13
Характеристики
Tomason AR1 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason AR1 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Tomason AR1 R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6 (black diamond) 1 | 10 747 грн. |
Диски Tomason AR1 8,5x19 5x114,3 ET40 DIA72,6 (black diamond) | 10 746 грн. |
Tomason AR1 (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6) BD | 10 814 грн. |
Tomason AR1 8.5x19 5x114.3 ET40 DIA72.6 BD | 9 700 грн. |
Tomason AR1 black diamond (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6) | 10 746 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі