Литий диск Tomason TN11 8,5x18/5x112 ET30 DIA72,6
Відео 7Фото 7 | від 7 330 до 8 997 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Tomason TN11 11
Характеристики
Tomason TN11 8,5x18/5x112 ET30 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN11 8,5x18/5x112 ET30 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN11 R18 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6 (dark gun metal) 1 | 8 190 грн. |
Tomason TN11 R18 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6 GMP | 8 543 грн. |
Диски Tomason TN11 8,5x18 5x112 ET30 DIA72,6 (dark gun metal) | 8 189 грн. |
Tomason TN11 (R18 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6) dark GM | 8 241 грн. |
Tomason TN11 8.5x18 5x112 ET30 DIA72.6 DP | 7 330 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі