Диск Tomason TN25 8x18/5x120 ET45 DIA72,6
Відео 2Фото 11 | від 10 123 до 12 575 грн. Порівняти ціни 33 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Tomason TN25 12
Характеристики
Tomason TN25 8x18/5x120 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN25 8x18/5x120 ET45 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN25 R18 W8 PCD5x120 ET45 DIA72.6 (matt graphite) 1002 | 11 740 грн. |
Tomason TN25 8x18 5x120 ET45 DIA72.6 GB | 11 155 грн. |
Диски Tomason TN25 8x18 5x120 ET45 DIA72,6 (matt graphite) | 11 739 грн. |
Tomason TN25 (R18 W8.0 PCD5x120 ET45 DIA72.6) GB | 11 819 грн. |
Tomason TN25 8x18 5x120 ET45 DIA72.6 GB | 10 580 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі