Литий диск Tomason TN9 8,5x19/5x112 ET45 DIA72,6
Відео 2Фото 6 | від 11 120 до 15 453 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Tomason TN9 25
Характеристики
Tomason TN9 8,5x19/5x112 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN9 8,5x19/5x112 ET45 DIA72,6
Сортувати
Tomason TN9 8.5x19 5x112 ET45 DIA72.6 HBP | 11 120 грн. |
TOMASON TOMASON TN9 HBP R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA72.6 | 12 833 грн. |
Tomason TN9 (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA72.6) HBP На замовлення з Європи. | 12 526 грн. |
Tomason TN9 R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA72.6 Hyperblack Polished 1090000050 | 14 934 грн. |
Tomason TN9 R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA72.6 Hyperblack Polished | 15 453 грн. |
TOMASON TN9 R19 W8.5 PCD5X112 ET45 DIA72.6 HBP | 12 506 грн. |
Диски Tomason TN9 HBP R19 W8,5 PCD5x112 ET45 DIA72,6 ID311888 | 12 212 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі