Біти / торцеві голівки TOPTUL KABA3275
TOPTUL KABA3275 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KABA3275
Усі ціни 13 →Головка торцевая 6-гранная ударная Toptul 1" 75мм (KABA3275) | 2 723 грн. |
Головка торцева ударна TOPTUL 1" 75мм (KABA3275) | 2 723 грн. |
Головка торцевая 75 мм 1 TOPTUL ударная KABA3275 | 2 723 грн. |
Головка торцева TOPTUL KABA3275 | 2 723 грн. |
Головка торцева Toptul 75 мм 1" ударна (KABA3275) | 2 765 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →