Біти / торцеві голівки KING TONY 4414MP
KING TONY 4414MP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 4414MP
Усі ціни 7 →Набор ударных торцевых 6-гранных головок King Tony 1/2" 10-27 мм, 14 шт 44 | 2 319 грн. |
Набор головок 6-гранных ударных King Tony 1/2" 14ед. (4414MP) | 2 378 грн. |
Набор головок KING TONY 1/2" ударных 14 шт. 10 - 27 мм (4414MP) 4414MP | 2 061 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2" ударних 14 шт. 10 - 27 мм (4414MP) 4414MP | 2 378 грн. |
KING TONY Набір головок KING TONY 1/2" ударних 14 шт. 10 - 27 мм (4414MP) | 2 378 грн. |
Набір ударних торцевих головок King Tony 1/2" 10-27 мм 14 предметів (4414M | 2 379 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2" ударних 14 шт. 10 - 27 мм (4414MP) | 2 793 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок KING TONY 4414MP:
- Розміри: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →