Біти / торцеві голівки TOPTUL GDAI0802
TOPTUL GDAI0802 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GDAI0802
Усі ціни 9 →Набор головок 6-гранных ударных Toptul 3/4" 8ед. (GDAI0802) | 2 827 грн. |
Набір торцевих головок ударних Toptul 3/4" 24-38мм 8шт (GDAI0802) | 2 827 грн. |
Набір торцевих головок TOPTUL GDAI0802 | 2 827 грн. |
Набор ударных головок TOPTUL 3/4" 22-38мм 8ед. GDAI0802 GDAI0802 | 2 827 грн. |
Toptul 897630 — Набір головок TOPTUL GDAI0802 | 3 269 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →