Всесезонна шина Tourador X All Climate TF2 185/65 R15 88H
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Tourador X All Climate TF2 185/65 R15 88H 185/65 R15 88 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X All Climate TF2 185/65 R15 88H
Усі ціни 21 →Tourador X All Climate TF2 185/65 R15 88H | 1 589 грн. |
Tourador X All Climate TF2 185/65 R15 88H | 1 601 грн. |
Tourador X All Climate TF2 (185/65R15 88H) | 1 570 грн. |
Всесезонные шины Tourador X All Climate TF2 185/65 R15 88H 1002453523 | 1 630 грн. |
Tourador X All Climate TF2 185/65 R15 88H | 1 735 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Tourador X All Climate TF2 185/65 R15 88H
Ціни на Tourador X All Climate TF2 185/65 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Tourador X All Climate TF2 185/65 R15 88H | від 1 556 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →