Літня шина Tourador X Wonder TH1 205/55 R16 94W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Wonder TH1 205/55 R16 94W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Wonder TH1 205/55 R16 94W
Усі ціни 10 →Tourador X WONDER TH1 205/55 R16 94W XL | 1 853 грн. |
Tourador X Wonder TH1 (205/55R16 94W) | 1 817 грн. |
Tourador X Wonder TH1 205/55 R16 94W XL | 1 850 грн. |
Tourador X WONDER TH1 205/55 R16 94W | 1 836 грн. |
Tourador X WONDER TH1 205/55 R16 94W XL | 2 265 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Tourador X Wonder TH1 205/55 R16 94W
Ціни на Tourador X Wonder TH1 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
Tourador X Wonder TH1 205/55 R16 91V | від 1 610 грн. | 20 пропозицій | ||
Tourador X Wonder TH1 205/55 R16 94V | від 2 709 грн. | 3 пропозиції | ||
Tourador X Wonder TH1 205/55 R16 94W | від 1 817 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →