Всесезонна шина Toyo Vario V2 Plus 195/70 R15 97T
Відео 2 |
Виберіть розмір шин
Toyo Vario V2 Plus 195/70 R15 97T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Vario V2 Plus 195/70 R15 97T
Усі ціни 20 →Toyo Vario-V2+ 195/70 R15 97T Reinforced | 4 088 грн. |
Toyo Vario-V2 plus 195/70 R15 97T Reinforced | 4 170 грн. |
Toyo Vario V2+ 195/70 R15 97T | 4 330 грн. |
Зимние шины Toyo Vario V2+ 195/70 R15 97T XL 1000499262 | 4 108 грн. |
TOYO Vario V2 Plus 195/70R15 97T | 4 126 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо