Карта пам'яті Transcend CFexpress 820 512 ГБ (TS512GCFE820)
Фото 3 |
Transcend CFexpress 820 512Gb 256 ГБ512 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CFexpress 820 512 ГБ
Усі ціни 30 →Карта пам'яті TRANSCEND CF 512GB 820x R1700/W1100MB/s (TS512GCFE820) | 14 990 грн. |
TRANSCEND CF 512GB 820х R1700/W1100MB/s (TS512GCFE820) | 14 990 грн. |
Transcend 512 GB CFexpress 820 Type B TS512GCFE820 | 13 500 грн. |
Карта памяти Transcend 512gb CFExpress 820 Type b (ts512gcfe820) | 14 830 грн. |
TRANSCEND CF 512GB 820х R1700/W1100MB/s (TS512GCFE820) | 14 990 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend CFexpress 820
Ціни на Transcend CFexpress 820 |
---|---|---|---|---|
Transcend CFexpress 820 256 ГБ | від 7 979 грн. | 31 пропозиція | ||
Transcend CFexpress 820 512 ГБ | від 13 500 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →