Карта пам'яті Transcend SDXC 300S 1 ТБ (TS1TSDC300S)
Transcend SDXC 300S 1Tb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDXC 300S 1 ТБ
Усі ціни 17 →Карта пам'яті Transcend 1TB SDXC UHS-I U3 (TS1TSDC300S) | 4 666 грн. |
Карта памяти Transcend TS1TSDC300S 1TB SD Card UHS-I U3 SD Card | 4 449 грн. |
Карта пам'яті Transcend 1TB SDXC UHS-I U3 (TS1TSDC300S) TS1TSDC300S | 4 599 грн. |
Transcend 1TB SDXC UHS-I U3 (TS1TSDC300S) ts1tsdc300s | 4 599 грн. |
Карта пам'яті SD 1 TB Transcend UHS-I U3 300S (TS1TSDC300S) TS1TSDC300S | 4 879 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Transcend SDXC 300S
Ціни на Transcend SDXC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDXC 300S 64 ГБ | від 278 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend SDXC 300S 128 ГБ | від 425 грн. | 34 пропозиції | ||
Transcend SDXC 300S 256 ГБ | від 548 грн. | 28 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 512 ГБ | від 1 485 грн. | 29 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 1 ТБ | від 3 596 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →