Карта пам'яті Transcend CompactFlash 1000x 128 ГБ (TS128GCF1000)
Transcend CompactFlash 1000x 128Gb |
|
Підходить для зйомки у високій роздільній здатності. Довічна гарантія.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend CompactFlash 1000x
Ціни на Transcend CompactFlash 1000x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 1000x 32 ГБ | від 12 505 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend CompactFlash 1000x 64 ГБ | від 2 945 грн. | 23 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 1000x 128 ГБ | від 9 430 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →