Карта пам'яті Transcend Industrial microSDXC 64 ГБ (TS64GUSD450I)
Transcend Industrial microSDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend Industrial microSDXC 64 ГБ
Усі ціни 9 →Карта пам'яті Transcend 64GB microSDXC class 10 UHS-I U3 High Endurance (T | 1 543 грн. |
Карта памяти Transcend TS64GUSD450I 64GB microSDXC I, V30, U3, A2 | 1 170 грн. |
Карта пам'яті Transcend 64GB microSDXC class 10 UHS-I U3 High Endurance (T | 1 278 грн. |
Transcend 64GB microSDXC class 10 UHS-I U3 High Endurance (TS64GUSD450I) t | 1 278 грн. |
Карта пам'яті Transcend 64GB microSDXC I, V30, U3, A2 (TS64GUSD450I) | 1 217 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →