Карта пам'яті Transcend CompactFlash 133x 2 ГБ
Фото 6 |
Transcend CompactFlash 133x 2Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CompactFlash 133x 2 ГБ
Усі ціни 25 →Flash картка Compact Flash TRANSCEND 2Гб (133x) TS2GCF133 | 720 грн. |
TRANSCEND Compact Flash 2GB (133x) | 720 грн. |
Transcend 2 GB 133X CompactFlash Card TS2GCF133 | 906 грн. |
Карта памяти Transcend 2Gb Compact Flash 133x (TS2GCF133) TS2GCF133 | 727 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend CompactFlash 133x
Ціни на Transcend CompactFlash 133x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 133x 2 ГБ | від 720 грн. | 26 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 4 ГБ | від 749 грн. | 27 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 8 ГБ | від 680 грн. | 17 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 16 ГБ | від 773 грн. | 19 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 32 ГБ | від 1 057 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо