Карта пам'яті Transcend CompactFlash 133x 16 ГБ (TS16GCF133)
Фото 6 |
Transcend CompactFlash 133x 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CompactFlash 133x 16 ГБ
Усі ціни 18 →Карта пам'яті Transcend 16GB CompactFlash 133X (TS16GCF133) | 973 грн. |
Карта памяти Transcend 16GB CompactFlash 133X (TS16GCF133) | 971 грн. |
Карта пам'яті Transcend 16Gb Compact Flash 133x (TS16GCF133) | 1 105 грн. |
Карта пам'яті Transcend 16Gb Compact Flash 133x (TS16GCF133) TS16GCF133 | 924 грн. |
Transcend 16Gb Compact Flash 133x (TS16GCF133) ts16gcf133 | 924 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Transcend CompactFlash 133x
Ціни на Transcend CompactFlash 133x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 133x 2 ГБ | від 720 грн. | 25 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 4 ГБ | від 749 грн. | 26 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 8 ГБ | від 747 грн. | 37 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 16 ГБ | від 870 грн. | 18 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 32 ГБ | від 1 073 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →