Карта пам'яті Transcend CompactFlash 800x 32 ГБ (TS32GCF800)
Фото 6 | 1 190 грн. Купити! Карта памяти Transcend 32GB 800x (TS32GCF800) TS32GCF800Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Transcend CompactFlash 800x 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend CompactFlash 800x
Ціни на Transcend CompactFlash 800x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 800x 32 ГБ | від 1 190 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend CompactFlash 800x 64 ГБ | від 1 808 грн. | 32 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 800x 128 ГБ | від 3 442 грн. | 9 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 800x 256 ГБ | від 9 348 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →