USB-флешка Transcend JetFlash 890 16 ГБ
Відео 3Фото 17 | 729 грн. Купити! Transcend JetFlash 890S 3C/USB 3.1 64GB Metal (TS64GJF890S) TS64GJF890STelemart.uaЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Transcend JetFlash 890 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості usb-флешки Transcend JetFlash 890 16Gb:
- Корпус із захистом від пилу та вологи
Модификації Transcend JetFlash 890
Ціни на Transcend JetFlash 890 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 890 16 ГБ | від 729 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 890 32 ГБ | від 560 грн. | 33 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 890 64 ГБ | від 739 грн. | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 890 128 ГБ | від 997 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 890 256 ГБ | від 1 368 грн. | 10 пропозицій |
Рекомендуємо