Карта пам'яті Transcend SDHC 300S 16 ГБ (TS16GSDC300S)
Transcend SDHC 300S 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDHC 300S 16 ГБ
Усі ціни 28 →Карта пам'яті Transcend SDHC 16GB Class 10 UHS-I U3 R95/W45MB/s TS16G | 279 грн. |
TRANSCEND SDHC 300S 16GB UHS-I U1 (TS16GSDC300S) | 279 грн. |
Transcend SDHC 16GB Class 10 UHS-I U1 (TS16GSDC300S) | 321 грн. |
TRANSCEND 16 GB SDHC I, C10, U1 TS16GSDC300S | 279 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend SDHC 300S
Ціни на Transcend SDHC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC 300S 8 ГБ | від 242 грн. | 22 пропозиції | ||
Transcend SDHC 300S 16 ГБ | від 265 грн. | 29 пропозицій | ||
Transcend SDHC 300S 32 ГБ | від 269 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →