Карта пам'яті Transcend SDHC 300S 32 ГБ (TS32GSDC300S)
Transcend SDHC 300S 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDHC 300S 32 ГБ
Усі ціни 24 →Transcend SDHC 32GB 300S Class 10 UHS-I U1 (TS32GSDC300S) | 345 грн. |
TRANSCEND 32 GB SDHC I, C10, U1 TS32GSDC300S | 337 грн. |
Карта пам'яті Transcend 32GB SDHC class 10 UHS-I U1 (TS32GSDC300S) TS32GSD | 274 грн. |
Transcend 32GB SDHC Class 10 (TS32GSDC300S) ts32gsdc300s | 297 грн. |
Transcend 32 GB SDHC UHS-I 300S TS32GSDC300S | 369 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Transcend SDHC 300S
Ціни на Transcend SDHC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC 300S 8 ГБ | від 258 грн. | 21 пропозиція | ||
Transcend SDHC 300S 16 ГБ | від 265 грн. | 29 пропозицій | ||
Transcend SDHC 300S 32 ГБ | від 269 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →