Велосипед Trek Marlin 5 29 2022 frame L
Відео 3Фото 43 |
Trek Marlin 5 29 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trek Marlin 5 29 2022 frame L
Усі ціни 14 →Trek Marlin 5 Gen 2 29 2023 (L, чорний) 5255581-23 | 27 115 грн. |
Trek Marlin 5 Gen 2 29 2023 (L, чорний) 5255581-23 | 27 115 грн. |
Trek Marlin 5 Gen 2 29 2023 (L, червоний) 5255589 | 27 115 грн. |
Trek Marlin 5 Gen 2 29 2023 (L, жовто-зелений) 5255597 | 27 115 грн. |
Trek Marlin 5 Gen 2 29 2022 (L, сiрий) 5255581 | 27 115 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Trek Marlin 5 29 2022 frame L
Ціни на Trek Marlin 5 29 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
Trek Marlin 5 29 2022 frame L | від 27 115 грн. | 14 пропозицій | ||
Trek Marlin 5 29 2022 frame M | від 27 115 грн. | 14 пропозицій | ||
Trek Marlin 5 29 2022 frame M/L | від 27 115 грн. | 14 пропозицій | ||
Trek Marlin 5 29 2022 frame XL | від 27 115 грн. | 8 пропозицій | ||
Trek Marlin 5 29 2022 frame XXL | від 27 115 грн. | 6 пропозицій |