Велосипед Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 58 (5301356)
Фото 19 |
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 58 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 58
Ціни на Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 58 |
---|---|---|---|---|
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 54 | від 49 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 56 | від 49 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 58 | від 49 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 61 | від 49 200 грн. | 2 пропозиції |