Велосипед Trek Dual Sport 2 Gen 4 2023 frame XL
Фото 22 |
Trek Dual Sport 2 Gen 4 2023 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trek Dual Sport 2 Gen 4 2023 frame XL
Trek Dual Sport 2 Gen 4 28 2023 (ХL, чорний) 5259138 | 27 370 грн. |
Trek Dual Sport 2 Gen 4 28 2023 (ХL, синій) 5259142 | 27 370 грн. |
Trek Dual Sport 2 Gen 4 28 2023 (ХL, синій) 5259142 | 27 370 грн. |
Модификації Trek Dual Sport 2 Gen 4 2023 frame XL
Ціни на Trek Dual Sport 2 Gen 4 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Trek Dual Sport 2 Gen 4 2023 frame L | від 27 370 грн. | 6 пропозицій | ||
Trek Dual Sport 2 Gen 4 2023 frame M | від 27 370 грн. | 6 пропозицій | ||
Trek Dual Sport 2 Gen 4 2023 frame XL | від 27 370 грн. | 4 пропозиції |