Вантажна шина Triangle TR685 9.5 R17.5 143J
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR685 9.5 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR685 9.5 R17.5 143J
Усі ціни 15 →Triangle TR685 (рульова вісь) 9.50 R17.5 143/141J | 7 052 грн. |
Triangle TR685 (рулевая) 9.5 R17.5 143J | 5 769 грн. |
Triangle TR685 (руль/прицеп) 9.5 R17.5 143/141J 18PR | 5 965 грн. |
TRIANGLE TR685 9.5/80 R17.5 143/141J | 5 950 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TR685 (рульова) 9.5R17.5 143/141J | 5 803 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди